Транспортування хворих Київ. Перевезення хворих. Компанія «МедТранс»


Планове транспортування і невідкладне перевезення хворих. До першої групи можна віднести такі випадки, як перевезення хворого на обстеження і назад, перевезення хворого в лікарні міста і інші установи.

Способи транспортування хворих

Перевезення хворих ділиться на дві групи: планове перевезення хворих і невідкладне перевезення хворих. До першої групи можна віднести такі випадки, як перевезення хворого на обстеження і назад, перевезення хворого в лікарні міста і інші установи, необхідність перевезти лежачого хворого до родичів, перевезення хворого на діагностику, перевезення хворого на амбулаторне лікування в інше місто або країну. Може виникнути необхідність в перевезенні хворого на вокзал, в аеропорт, на дачу і т.п. Бувають випадки, коли хворого потрібно супроводжувати на похорон близьких або родичів.

Правила транспортування хворого

Невідкладне перевезення хворих потрібне при гострому захворюванні або травмі для госпіталізації в клініку. Така ситуація може виникнути, наприклад, на дачі – а пацієнт бажає лікуватися за місцем проживання або в прикріпленій клініці. Подібні випадки виникають після травм, отриманих в результаті ДТП. Тут необхідно зважити ризик перевезення тяжкохворого і необхідність отримання спеціалізованої медичної допомоги в профільному стаціонарі. Як правило, прийняття рішення лягає на плечі родичів. І ще один важливий момент: перевезення хворого здійснюються лікарем швидкої допомоги, а не лікарем стаціонару або поліклініки. Для перевезення таких хворих і постраждалих необхідно викликати реанімобіль, оснащений достатньою кількістю обладнання та спеціалізованою бригадою перевезення хворих для підтримки життєво важливих функцій організму. Ще одна обставина, яку слід врахувати при перевезенні хворого з одного стаціонару в інший: приймаюча клініка повинна бути згодна прийняти тяжкохворого і в ній дійсно повинні бути присутніми всі можливості надання якісної спеціалізованої медичної допомоги.