Викликати швидку з мобільного


Як викликати швидку допомогу з мобільного телефону? Це питання особливо актуальне в наш час, коли стаціонарні телефони відійшли на другий план, зате мобільні завжди є під рукою. Якщо травма трапилася на вулиці, або людині стало погано в громадському транспорті, єдиний спосіб допомогти – оперативно викликати швидку з мобільного.

Як правильно викликати швидку допомогу?

Як же правильно викликати бригаду швидкої допомоги? Необхідно повідомити точну адресу, вік потерпілого і причину виклику «швидкої». Такий порядок дозволяє максимально скоротити час на здійснення виклику, дає можливість диспетчеру максимально правильно визначити екстреність виклику і направити на місце профільну бригаду медичних працівників. Для надання якісної та своєчасної допомоги необхідно точно повідомляти диспетчеру скарги хворого і причину виклику бригади спеціалістів. Дана інформація спростить завдання диспетчеру і визначить точний перелік додаткових питань. Додаткові питання допомагають визначити профіль бригади невідкладної допомоги та терміновість її направлення. Отриману інформацію оперативно обробляють, протягом 10 хвилин швидка допомога прибуває за вказаною адресою. Але перш, ніж натиснути кнопку «виклик», виріште, чого ви хочете насправді? Зняти біль, отримати консультацію або ж ситуація загрожує життю? Швидка допомога – екстрена служба і допомагає в складних ситуаціях, що загрожують життю людини. Отримати лікарняний лист, рецепт або консультацію можна, викликавши лікаря додому.

Приватна швидка допомога

На жаль, державні медичні установи мають недостатню матеріально-технічну базу для надання екстреної допомоги на належному рівні. До того ж нерідкі скарги на те, що державна швидка допомога приїжджає на виклик з великими затримками, а в критичних ситуаціях важлива кожна хвилина. Тому доцільно звернутися в приватну компанію. Виклик швидкої допомоги з мобільного телефону – це єдина можливість допомогти людині, яка знаходиться поруч і врятувати її життя.

Викликати швидку з мобільного може кожен. Пам’ятайте, на одного потерпілого одна бригада медичних працівників, тому, якщо постраждалих кілька, це потрібно обов’язково уточнити в розмові з диспетчером. Пояснивши диспетчеру ситуацію, запитаєте його, що можна зробити до приїзду бригади швидкої допомоги. Не нехтуйте порадами фахівців, правильно і оперативно надана долікарська допомога допоможе врятувати життя людині.