Медичне перевезення пацієнтів – компанія МедТранс


Медична компанія «МедТранс» готова надати медичні послуги на найвищому рівні. Досвідчені професіонали, сучасні реанімобілі, укомплектовані необхідною медичною апаратурою, дозволяють транспортувати хворого навіть в найважчому стані на будь-яку відстань.

Якість медичних послугПеревезти хворого (пацієнта)

Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть перевезти хворого, забезпечивши комфортні і безпечні умови транспортування. Дану послугу наша медична служба готова надати кожному клієнту. Досвідчені диспетчери приймуть замовлення на транспортування хворого по Києву, а також по всій території країни і за кордон. При цьому ми доставимо пацієнта в аеропорт, на вокзал, в лікарню на обстеження, в реабілітаційний центр.

Професійне медичне перевезення має на увазі під собою:

 • попередню стабілізацію стану пацієнта;
 • надання необхідної допомоги в дорозі до місця призначення, включаючи реанімаційні процедури;
 • обережне перенесення силами бригади в салон автомобіля і назад;
 • безперервний моніторинг стану хворого.

Спостерігати за пацієнтом в дорозі буде досвідчена лікарська бригада. Виїзд здійснюється на нових машинах імпортного виробництва зі спеціальним обладнанням. Якщо потрібно перевезти тяжкохворого, то використовуються реанімаційні автомобілі, що дозволяють безпечно доставити його в зазначене місце. Реанімаційна і моніторингова техніка дозволить контролювати роботу життєво важливих систем і при необхідності прийняти реанімаційні заходи прямо в салоні реанімобіля. При цьому таке специфічне оснащення дозволяє здійснювати транспортування не тільки на близькі відстані, але і долати більше тисячі кілометрів, не приносячи шкоди пацієнтові.

«МедТранс» надає медичні послуги вже більше 10 років (з 2004 року). За цей час компанія стала лідером в своїй галузі, величезна кількість людей було її клієнтами. А досвідчений персонал здатний знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спеціалісти зможуть провести всі необхідні процедури в будь-яких умовах, надавши якісне медичне обслуговування. Слід пам’ятати, що перевезення такого типу вимагають певних знань і навичок. Тому медики, що працюють в нашій компанії, мають вищу або першу категорії.

Важливо врахувати, що кожен санітарний транспорт оснащений кондиціонером, який забезпечує оптимальну температуру в салоні. Для перевезення маленьких пацієнтів реанімобіль може бути укомплектований транспортним кювезом. Ми можемо транспортувати пацієнта як машиною компанії, так і авіаційним або залізничним транспортом, що визначає лікар з урахуванням діагнозу хворого і його стану на даний момент.

Необхідність санітарних транспортувань

Київські клініки оснащені високоякісною сучасною апаратурою, за допомогою яких можна вилікувати багато недуг. І фахівці столичних медзакладів найчастіше мають великий досвід. Також не варто забувати і застосування нових розробок в медицині. Тому багатьох тяжкохворих родичі намагаються доставити в столицю на обстеження або лікування.

Часто стан пацієнтів не дозволяє їхати до Києва самостійно. Щоб не погіршився стан людини, транспортують його під наглядом медиків і на спеціальному транспорті. У такому випадку з’являється можливість доставити пацієнта, не заподіявши йому шкоди. Муніципальні лікувальні заклади не надають таких послуг, тому більшість звертається саме до спеціалістів-приватників.

Медико-транспортна служба «МедТранс» допоможе перевезти пацієнта у важкому стані, забезпечивши безпечні умови в залежності від виду недуги або травми. Транспортування хворого в Київ може знадобиться в наступних випадках:

 • коматозний стан;
 • онкологічна хвороба;
 • інсульт чи інфаркт;
 • серйозні переломи і пошкодження;
 • важка форма генетичної недуги та ін.

Транспортувати хворого (пацієнта)

Умови правильного санітарного перевезення

Використовуючи спеціально оснащений автомобіль, професіонали гарантують максимальну безпеку транспортуючого. При цьому людина, що знаходиться в дуже важкому стані, повинна транспортуватися тільки реанімаційною машиною, яка трохи відрізняється своєю комплектацією від звичайної машини швидкої допомоги.

Різке погіршення стану хворого також можливо в дорозі, тому лікарі-реаніматологи готові в будь-який момент провести пожвавлюючі процедури, використовуючи спеціальну техніку, якою обладнана машина. При цьому надавати необхідну допомогу вони зможуть, навіть не зупиняючи автомобіль.

Супровідна бригада намагається не допустити дестабілізації стану, оскільки постійно спостерігають за роботою життєво важливих систем за допомогою транспортних моніторів. Також перед виїздом медики складають план перевезення, виконання якого дозволить запобігти неприємні ситуації в дорозі.

Способи транспортувань

Щоб перемістити хвору людину у вказане місце правильно і без ускладнень, слід залучити професійну медичну компанію. При цьому багато планових транспортувань такого типу здійснюються за графіком і маршрутом. Щоб спростити звітність про проведені транспортування, було створено їх класифікацію в залежності від тяжкості стану транспортованого. В результаті цього розрізняють наступні санітарні перевезення:

 • переміщення людини з легким стабільним ступенем тяжкості, яке здійснюється при наявності спеціальних ношей і під наглядом фельдшера або іншого медпрацівника;
 • перевезення хворого, стан якого середньої тяжкості, при цьому такий процес включає в себе виконання необхідних планових призначень лікуючого лікаря, безперервний моніторинг, а також профілактика всіляких ускладнень;
 • доставка стабільно важкого пацієнта, який вимагає в дорозі симптоматичної терапії;
 • транспортування потерпілого у вкрай важкому стані, під час якої реанімаційна бригада робить все можливе, щоб не допустити найменших ускладнень, оскільки це може привести до трагічних наслідків.

При цьому важливо врахувати, що в залежності від відстані санітарні перевезення можуть бути в межах міста, області, країни, а також за кордон. Тому здійснювати цей процес повинні тільки досвідчені професіонали!