Перевезення хворих по Україні


Людське здоров’я – річ непередбачувана. Навіть з абсолютно здоровою, на перший погляд, людиною може трапитися біда. Як відомо, всі неприємності трапляються в самий невідповідний момент: недуга не вибирає певний час і місце. В такому випадку, щоб виключити сумний результат, необхідно терміново і якісно надати потерпілому допомогу.Перевезення хворих по Україні

Обмежені ресурси

Не завжди місцева медицина в силах допомогти хворому. Іноді доводиться подолати пару сотень кілометрів для того, щоб отримати адекватне лікування. У невеликих містечках або селах такі ситуації відбуваються часто-густо: районні невеликі лікарні або, що ще гірше, медпункти не мають належного забезпечення і фахівців для екстреної допомоги. На жаль, швидкодія і рівень послуг залишають бажати кращого і існує загроза втратити дорогоцінний час і погіршити стан пацієнта. Тому логічним рішенням буде транспортування хворого по Україні за допомогою професійного перевізника.

Обдумане рішення

Щоб успішно і безпечно перевезти хворого по Україні, необхідна певна база ресурсів, що складається з:

  • автопарку в справному технічному стані;
  • медичної бригади з достатнім досвідом роботи;
  • медичного обладнання для комфортного трансферу пацієнта і для підтримки життєво важливих показників здоров’я;
  • налагодженої роботи диспетчерської служби або call-центру.

До речі, жодна з державних служб швидкої допомоги не має всіх вищевказаних компонентів для того, щоб перевезення хворих по Україні було виконане у відповідності з усіма медичними стандартами і приписами лікаря.

Бути у всеозброєнні

Екстрена ситуація ні в якому разі не повинна застати вас зненацька. Паніка і суєта далеко не кращі супутники. Всю вашу увагу і сили рекомендуємо направити на моральну підтримку потерпілого, адже перевезення хворих по Україні може зайняти більше 3-х годин, що втомлювально навіть для повністю здорової людини. Подбайте про те, щоб пацієнт під час поїздки відчував себе максимально комфортно в емоційному плані. Про інше подбає наш персонал.

Надійність понад усе

Наші спеціалісти мають необхідний рівень підготовки і готові до будь-яких, навіть непередбачених ситуацій. Салон мікроавтобуса, обладнаний за останнім словом медицини досить комфортний, щоб забезпечити надійну і дбайливу іммобілізацію пасажира (у разі травм опорно-рухової системи). Арсенал апаратів і пристосувань дозволить стабілізувати стан хворого, в разі різкого погіршення.

У питаннях здоров’я, заради примарної економії, не варто експериментувати і перевозити хвору людину своїми силами або за допомогою не призначеного для цього транспорту. Передбачити наслідки неякісного трансферу неможливо, але сліпо сподіватися на удачу не варто. Єдино правильним рішенням буде організація професійного перевезення з гарантованою медичною підтримкою.