Транспортування пацієнтів. Перевезти хворого – компанія «МедТранс»


Планове транспортування і невідкладне перевезення хворих. До першої групи можна віднести такі випадки, як перевезення хворого на обстеження і назад, перевезення хворого в лікарні міста і інші установи.

Способи транспортування пацієнтів

Перевезення хворих ділиться на дві групи: планове перевезення хворих і невідкладне перевезення хворих. Перевезти хворого Київ: транспортувати пацієнтівДо першої групи можна віднести такі випадки, як перевезення хворого на обстеження і назад, транспортування пацієнта в лікарні міста і інші установи, необхідність перевезти лежачого хворого до родичів, перевезення хворого на діагностику, перевезення пацієнта на амбулаторне лікування в інше місто або країну. Може виникнути необхідність в перевезенні хворого на вокзал, в аеропорт, на дачу і т.п. Бувають випадки, коли хворого потрібно супроводжувати на похорон близьких або родичів.

Правила транспортування хворого

Невідкладне перевезення хворих потрібне при гострому захворюванні або травмі для госпіталізації в клініку. Така ситуація може виникнути, наприклад, на дачі – а пацієнт бажає лікуватися за місцем проживання або в прикріпленій клініці. Подібні випадки виникають після травм, отриманих в результаті ДТП. Тут необхідно зважити ризик перевезення тяжкохворого і необхідність отримання спеціалізованої медичної допомоги в профільному стаціонарі. Як правило, прийняття рішення лягає на плечі родичів. І ще один важливий момент: перевезення хворого здійснюються лікарем швидкої допомоги, а не лікарем стаціонару або поліклініки. Для перевезення таких хворих і постраждалих необхідно викликати реанімо біль, оснащений достатньою кількістю обладнання та спеціалізованою бригадою перевезення хворих для підтримки життєво важливих функцій організму. Ще одна обставина, яку слід врахувати при перевезенні хворого з одного стаціонару в інший: приймаюча клініка повинна бути згодна прийняти тяжкохворого і в ній дійсно повинні бути присутніми всі можливості надання якісної спеціалізованої медичної допомоги.

Технічні нюанси

Необхідною умовою для безпечного трансферу є обов’язкова наявність всього спектру обладнання, згідно зі встановленим діагнозом пацієнта. Технічний арсенал медичного транспорту повинен включати:

Перевезення хворих Київ: транспортування пацієнта

  • Кардіограф;
  • Портативний апарат для УЗД;
  • Мішок Амбу;
  • Дефібрилятор;
  • Вакуумні шини;
  • Монітори для відстеження життєво важливих показників стану хворого;
  • Кисневий балон і апарат ШВЛ.

Не менш важливі різні ноші і щити для повноцінної іммобілізації хворих з політравмами та ушкодженнями хребта. Укомплектування бригади і обладнання здійснюється безпосередньо під кожен окремий випадок, з урахуванням критичної ситуації, яка може несподівано виникнути в дорозі.

У комплекс послуг входить не тільки перевезення спецтранспортом, але і перенесення хворого медиками, розміщення в пункті прибуття (клініка, санаторій, реабілітаційний центр, місце проживання). Також можливе професійне медичне супроводження на сімейні заходи лежачих хворих в задовільному стані або інвалідів-візочників.

Тільки професійний підхід

Довірити важливий етап на шляху до одужання можна лише професіоналам, які мають позитивну репутацію і сотні успішних трансферів хворих в будь-яких станах. Компанія «МедТранс» має колосальний досвід перевезень пацієнтів навіть у вкрай важких станах. Відповідальний підхід, дбайливе ставлення і величезний багаж знань дозволяє нам брати на себе відповідальність за збереження здоров’я людського життя. Звертаючись за допомогою до кваліфікованих фахівців, ви забезпечите собі спокій за близьку людину.