Перевезти хворого (Київ)


Якщо людське життя в небезпеці, потрібно діяти швидко і чітко. У деяких випадках будь-які зволікання загрожують важкими ускладненнями або навіть летальним результатом. При цьому якщо потрібно перевезти хворого (Київ), слід відразу звертатися за допомогою до фахівців. Приватна швидка допомога «МедТранс» готова доставити пацієнта будь-якої складності з одної медустанови в іншу, в лікарню на процедури і назад, в вітчизняний або зарубіжний реабілітаційний центр.

Якість медичної допомоги

Коли постраждалий потребує екстреного санітарного транспортування, слід швидко дзвонити в диспетчерську нашої компанії. У житті може всяке трапитися, тому якщо після ДТП, в результаті побутового або виробничого травматизму людина отримає важку травму, йому знадобиться термінова лікарська допомога.

Важливо врахувати, що стан жертви залежить не тільки від перших дій оточуючих, але і від якості перевезення. Чимало травм такі як, пошкодження хребта, вимагають швидкого і акуратного транспортування. При ураженнях спини транспортувати людину потрібно з дотриманням певних правил. По дорозі в лікарню наші медики будуть уважно стежити за станом пацієнта, а при найменших порушеннях – проведуть лікувальні процедури.

Дуже важливо, щоб підібрати правильне положення для потерпілого, адже для одного безпечною позою є «лежати на спині», для іншого – «лежати на животі», а для третього – сидяче положення. Транспортування хворого здійснюється на реанімаційному автомобілі, оснащеному спеціальною медичною апаратурою. В дорозі лікарсько-транспортна бригада може скористатися:

  • кардіомонітором;
  • дефібрилятором;
  • апаратом ШВЛ;
  • електрокардіографом;
  • інфузоматом;
  • глюкометром;
  • засобами для іммобілізації та ін.

Безпека перевезення

Важливо врахувати, що в деяких випадках виникає необхідність перевезти хворого (Київ) в клініку іншої країни. Це потрібно в тому випадку, коли у вітчизняній медустанові немає відповідного обладнання для лікування або ж допомогти пацієнтові можуть лише іноземні фахівці. До такого транспортування треба підготуватися грунтовно, попередньо сформувавши супроводжуючий медперсонал. При цьому перед виїздом медики обов’язково оцінюють роботу життєво важливих систем, а при їх дестабілізації – вживають відповідних заходів. Досвідчені лікарі медичної компанії «МедТранс» швидко і дбайливо доставлять хворого у вказане місце, забезпечивши комфортні умови кожного санітарного перевезення.