Перевезти хворого по Україні


Наявність власного автомобіля не завжди виручить в непередбачених ситуаціях, так як специфіка більшості діагнозів передбачає особливі умови для перевезення хворого. Наприклад, пошкодження хребта вимагають повної іммобілізації, а черепно-мозкова травма – наявності поруч працівників реанімаційної бригади. Саме тому, щоб безпечно перевезти хворого по Україні, вам буде потрібна допомога професіоналів. Пам’ятайте, що дотримання необхідного режиму перевезення – це вірний шлях до одужання пацієнта.

Надійність, перевірена кілометрамиПеревезти хворого по Україні

Довіряючи нам збереження життя своєї близької людини, наші клієнти впевнені і спокійні – на нашому рахунку сотні успішних трансферів, в тому числі, і за межі України. Відповідні умови, дбайливий підхід і сучасні методики дають впевненість і віру в результат.

Компанія «МедТранс» швидко і надійно організовує трансфер по території України в:

  • медичний заклад для продовження лікування або оперативного втручання;
  • санаторій, лікарню або хоспіс;
  • додому після закінчення лікування.

Завдяки швидкодії, належного ресурсного забезпечення та злагодженості роботи нашого колективу, ми гарантовано зможемо транспортувати хворого по Україні для надання своєчасної допомоги.

Екстрені заходи

Деякі діагнози підступні і можуть створювати ситуації, що вимагають невідкладної допомоги, – в дорозі багато що може статися, особливо, якщо стан пацієнта вище середньої тяжкості. В такому випадку, звичайне, здавалося б, завдання перевезти хворого по Україні стає вкрай відповідальним заходом, що вимагає додаткових ресурсів і підвищеної уваги персоналу. Наша команда має колосальний досвід успішного транспортування хворих з такими діагнозами як:

  • політравми, отримані внаслідок ДТП або надзвичайних ситуацій;
  • відкриті черепно-мозкові травми;
  • інсульт, інфаркт міокарда з ускладненнями;
  • переломи хребта, шийного відділу, шийки стегна;
  • множинні опіки.

Також високий рівень професіоналізму нашої бригади дозволяє нам брати на себе відповідальність і здійснювати транспортування клієнтів, які знаходяться на підтримці ШВЛ, і пацієнтів в коматозному стані. Комфортабельний просторий салон автомобіля з легкістю вмістить каталку з хворим, все необхідне обладнання, персонал і навіть родичів, які виявили бажання супроводжувати.

Усвідомлений підхід

Якщо у вашій родині виникла гостра потреба перевезти близьку людину на лікування, не зволікайте і звертайтеся за послугами тільки до кваліфікованих фахівців з чистою репутацією. Відразу ж проконсультуйтеся з лікарем і попередьте персонал про протипоказання і можливі ускладнення – це допоможе нам ретельно підготуватися і бути готовими і ліквідувати будь-яке відхилення від норми стану. Завдяки відповідальній роботі кожної бригади компанії «МедТранс», ви можете бути впевнені в позитивному результаті лікування та якнайшвидшому одужанні і поверненню до нормального життя.