Приватна швидка допомога


Якщо вас цікавить грамотне надання допомоги пацієнту при травмі або під час перевезення пацієнта, платна швидка допомога допоможе Вам у цьому. Ми перевозимо пацієнтів на будь-які відстані. Якщо Вам необхідно перевезти хворого на консультацію до іншої лікувальної установи, а потім транспортувати назад. Наші реанімобілі обладнані новітньою апаратурою для перевезення тяжкохворих пацієнтів. Під час транспортування можлива подача кисню, підключення пацієнта до апарату штучної вентиляції легенів, моніторинг пульсу, тиску, частоти серцевих скорочень, дихання в дорозі. Перевезення пацієнтів здійснюються машинами покращеної комплектації і прохідності – реанімобілями, однією з особливостей яких є швидке подолання будь-якої відстані за будь-яких кліматичних умовах.

Платна швидка допомога

До травм головного мозку відносять струс головного мозку, стискання і забій головного мозку. Найчастіше зустрічається струс головного мозку.

Травма головного мозку може виникнути при ударах, ДТП, подіннях з висоти. Часто при травмах голови людина втрачає свідомість. Чим довше часу людина була без свідомості, тим важче стан пацієнта.

Незважаючи на те, що головний мозок захищений кістками, дуже часто пошкодження голови закінчуються летально або ведуть до інвалідизації пацієнта в подальшому. Дуже небезпечно, коли під час травми розриваються кровоносні судини, можуть утворюватися великі гематоми в головному мозку, які призводять до здавлення структур головного мозку і порушення діяльності різних органів і сістем.

Пацієнт, який отримав травму головного мозку, повинен бути негайно госпіталізований до лікувального закладу. Часто при візуальному огляді зовсім незначні пошкодження головного мозку при подальшому обстеженні виявляються дуже серйозними, які вимагають тривалого лікування. І, якщо такому пацієнту вчасно не надати медичну допомогу і лікування, це призведе до значного погіршення стану і непоправних наслідків в майбутньому, можливий навіть летальний результат. Але, на жаль, не у всіх лікувальних установах пацієнт може пройти необхідну діагностику та отримати професійну консультацію лікаря і відповідне лікування. У деяких випадках може знадобитися перевезення пацієнта з одного лікувального закладу до іншого, більш високого рівня на консультацію, на лікування, на обстеження.