Транспортування пацієнтів по Україні


Регіональні перевезення хворих. Транспортування лежачих хворих по регіонах України. Така поїздка під наглядом лікаря забезпечить не тільки безпеку, але і душевний комфорт хворому.

Хвороба або нещасний випадок може статися з людиною і під час відпочинку, відрядження, або де-небудь в глибинці. Зрозуміло, що спеціалізованої медичної допомоги там не отримаєш. Однак не варто в цьому випадку впадати в паніку. Для цього скористайтеся послугами компанії «МедТранс», яка зробить виїзд і доставить хворого з будь-якого району України. Крім того, для жителів інших регіонів надаються послуги госпіталізації, тобто приміщення в стаціонар. Такі стаціонари, як правило, представляють собою багатопрофільні відомчі лікарні, тому після госпіталізації хворий зможе отримати всі необхідні види обстеження і лікування, включаючи високотехнологічну медичну допомогу.

Сучасні реанімобілі дозволяють провести перевезення навіть важко хворих і постраждалих (ДТП, падіння з висоти, опіки) досить безпечно. При цьому принципово змінюється статус хворого: з загальнопрофільного відділення сільської чи міської лікарні він потрапляє в спеціалізоване відділення за профілем хвороби або травми. Тому не варто відкладати перевезення хворого на довгий термін: чим швидше він буде доставлений в спеціалізовану установу, тим раніше почнеться сучасне обстеження і лікування. Таке переведення хворого значно поліпшить прогноз захворювання або травми. Для хронічно хворих послуги швидкої допомоги і перевезення хворих можуть знадобитися в разі, якщо хворий не може самостійно пересуватися, а його необхідно доставити до місця відпочинку, на дачу або назад. Така поїздка під наглядом лікаря забезпечить не тільки безпеку, але і душевний комфорт хворому.