Транспортування пацієнтів за кордон


Медична служба «МедТранс» здійснює зарубіжні перевезення хворих на будь-які відстані. Наші фахівці готові дбайливо доставити пацієнта в медустанову Росії, Білорусі, Польщі та в інші країни Європи. При цьому ми гарантуємо якісну і своєчасну медичну допомогу.

Зарубіжні перевезення хворих компанією «МедТранс» – це гарантія безпеки кожного нашого клієнта. При цьому ми перевеземо хворого із закордонної клініки назад додому.

Тонкощі медичного транспортування

Ті, хто стикався з необхідністю транспортування хворого, знають, що цей захід не з легких. Тим більше, якщо потрібно перевезти пацієнта у важкому стані. Іноді людина потребує лікування в зарубіжній спеціалізованій клініці, а за це візьметься не кожен перевізник.

Медична служба «МедТранс» допоможе вирішити цю нелегку проблему. Адже ми використовуємо для цього спеціально обладнаний транспорт, який забезпечить м’яку і обережну поїздку або переліт.

Хвора людина потребує спокою і відповідного медичного догляду, тому потрібно чітко дотримуватися правил, щоб уникнути погіршення його самопочуття. У кожному конкретному випадку підбирається супроводжуча бригада. Залежно від стану пацієнта і його самопочуття в неї можуть входити спеціалісти:

  • реаніматолог;
  • педіатр;
  • гастроентеролог;
  • травматолог;
  • хірург і т. д.

При необхідності професіонали зможуть надати медичну допомогу хворому і провести лікувальну процедуру, в тому числі і реанімацію.

Моніторинг і правильний догляд

Специфічне оснащення транспортного засобу (і наземного, і повітряного) дозволяє вести безперервний контроль над роботою основних функцій організму. Для перевезення пацієнта використовують спеціальні ноші, де тіло фіксують кріпленнями в комфортному і безпечному положенні.

Якщо потрібно перевезти тяжкохворого з переломами різного ступеня, то медики застосовують засоби для іммобілізації пошкодженої ділянки. Перед виїздом лікарі оглядають людину, стабілізуючи при необхідності її стан. Також комплектація машини дозволяє продовжувати лікування під час транспортування.

Транспортний засіб оснащено спеціальними моніторами, реанімаційною апаратурою, достатньою кількістю кисню і набором медикаментів. Слід пам’ятати, що грамотна організація медичного транспортування – це одна зі складових успішного лікування пацієнта.