Медичний супровід заходів


Як правило, заходи, в яких бере участь велика кількість людей, вимагають забезпечення безпеки всіх учасників. Відповідно, організаторам необхідно заздалегідь замовити медичний супровід заходів, адже під час їх проведення в рази зростає ризик отримати різноманітні травми. А своєчасна допомога потерпілому дозволить уникнути багатьох неприємних ситуацій.

Компанія «Медтранс» пропонує послугу «Замовлення швидкої допомоги на захід» незалежно від масштабності події. До таких подій можуть належати як концерти, фестивалі та інші масово-видовищні заходи, так і конференції і семінари, корпоративи, масовки на знімальних майданчиках, спортивні ігри та турніри, весілля або похорони.

Чергування швидкої допомоги на заходах

Безпека присутніх є однією з найбільших турбот організаторів, оскільки вона – запорука успішного проведення заходу. Кожен організатор хоче, щоб все пройшло за планом і без будь-яких неприємностей або непередбачених ситуацій. Чергування швидкої допомоги на заходах передбачає перебування на місці проведення медичних бригад швидкої допомоги або спеціалізованої бригади, яка зможе вчасно прийти на допомогу. Кожному учаснику, якому знадобиться медична допомога, вона буде надана одразу ж на місці або потерпілого буде негайно транспортовано в державний чи приватний медичний заклад.

Крім стандартного набору медикаментів бригади, які здійснюють чергування швидкої допомоги на заходах (Київ), мають у своєму розпорядженні додаткові засоби для надання першої допомоги.

Наприклад, під час чергувань на траурних заходах медпрацівники мають у своєму розпорядженні допоміжний комплект заспокійливих засобів. Крім бригади кваліфікованого медперсоналу на чергуванні присутній автомобіль швидкої допомоги, оснащений усім необхідним обладнанням. Він укомплектований повним набором медикаментів, а також діагностичною та реанімаційною апаратурою, що дозволяє проводити знеболення та інтенсивну терапію.

Медичний супровід спортивних заходів

Незалежно від масштабу події завжди існує ризик погіршення стану здоров’я когось із учасників. Особливо це стосується спортивних змагань. Людина, що перебуває на масовому заході, зазвичай повністю захоплена подією і досить часто не помічає того, що відбувається поруч з нею. Тому їй важко помітити, що комусь із присутніх стало погано і терміново необхідна невідкладна медична допомога. Саме в такій ситуації буде незамінним чергування швидкої допомоги на змаганнях в Києві і інших містах України. Лікарі під час чергування не звертають уваги на саме дійство, а спостерігають за людьми, які приймають в ньому участь. Якщо вимагатимуть обставини, вони завжди готові швидко надати допомогу.

Для того щоб замовити медичний супровід спортивних заходів, звертайтеся в компанію «Медтранс». Наші переваги:

  • Багаторічний досвід роботи
  • Кваліфікований медперсонал
  • Великий парк сучасних автомобілів швидкої допомоги
  • Високотехнологічна справна апаратура
  • Наявність сертифікованих медпрепаратів

Медичний супровід масових заходів

Для того щоб подія не була зіпсована трагічною випадковістю, обов’язковою умовою є грамотно організований медичний супровід масових заходів. Ми надаємо якісні медичні послуги і будь-який тип медичного супроводу, в залежності від потреб замовника.