Перевезення лежачого хворого на МРТ


За допомогою магнітно-резонансної томографії у лікарів є можливість досліджувати внутрішні органи і тканини. Це відбувається з використанням ядерного магнітного резонансу. Даний метод дослідження був винайдений відомим професором хімії Полом Лотербуром в 1973-му році. Пізніше технологія була вдосконалена для досягнення максимально ефективного результату.

Томографія дає можливість точно оцінити стан головного, спинного мозку та інших внутрішніх органів. Головна перевага такої практики полягає в тому, що вона дозволяє проінспектувати функції органів неінвазивно, тобто без хірургічного втручання. З її допомогою лікарі можуть виміряти швидкість кровотоку, переміщення спинномозкової рідини, визначити рівень дифузії, відстежити реакцію кори головного мозку на роботу певних органів, за які відповідають конкретні її ділянки.

У випадках порушення роботи головного або спинного мозку або пошкоджень, викликаних дорожньо-транспортною пригодою, падінням або іншими небезпечними ситуаціями, часто виникає необхідність перевезти лежачого хворого на МРТ. Магнітно-резонансна томографія допомагає прояснити багато спірних моментів і поставити правильний діагноз. Адже точна діагностика часто допомагає вирішити проблему ще на стадії її зародження.

Умови безпечного перевезення

Безпечне транспортування можливе тільки при наявності сучасних транспортних засобів, обладнаних всією необхідною медичною апаратурою. Медична компанія «МедТранс» пропонує вам професійні послуги перевезення хворих на сучасних реанімобілях. Салон автомобілів швидкої допомоги оснащений такими медичними засобами, як:

  • мішок Амбу;
  • апарат штучної вентиляції легенів, електрокардіограми;
  • кардіомонітори;
  • комфортабельні ноші;
  • повний набір медикаментів і т.д.

Родичі пацієнтів з серйозними черепно-мозковими травмами часто потребують транспортування хворих до столиці. Вони перевозять хворих родичів в відомі центри МРТ в Києві, щоб отримати професійну оцінку їх стану і почути прогнози від талановитих лікарів. Це допомагає уникнути помилок в діагностиці і вибрати правильну схему, по якій буде проходити лікувальний процес.

При необхідності транспортувати хворого на МРТ в комфортних і безпечних умовах звертайтеся до послуг медичної компанії «МедТранс».