Транспортування пацієнтів


Медичне транспортування хворих – важлива частина лікувального процесу. Неправильне переміщення може погіршити їхній стан і навіть зашкодити здоров’ю. Транспортування може бути плановим та екстреним. Екстрене — невідкладне перевезення хворого в найближчу медичну установу. Планове – не потребує надзвичайно швидких дій. Однак планове транспортування пацієнтів вимагає ґрунтовної попередньої підготовки.

Компанія «Медтранс» протягом багатьох років займається перевезеннями хворих з діагнозами різної складності. Ми здійснюємо транспортування дітей і дорослих, лежачих і важких пацієнтів, клієнтів з обмеженою руховою функцією.

Перевезення лежачих хворих

Перевезення хворих Київ: транспортування пацієнта

Коли виникає потреба перевезення хворих по Україні і за кордон, дуже важливо, щоб їх супроводжував кваліфікований медичний персонал з великим досвідом у таких перевезеннях. Наші фахівці готові супроводжувати клієнтів з ушкодженнями хребта, спинного мозку та іншими важкими травмами.

Безпечне перевезення хворого у важкому стані неможливе без його стабілізації, проведення діагностики, моніторингу життєво важливих показників в дорозі і надання допомоги в разі погіршення стану. Якщо виникла необхідність перевезти хворого, звертайтеся в компанію «Медтранс». Ми постійно працюємо над поліпшенням якості послуг, намагаючись запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови.

Перевезення пацієнтів у важкому стані на далекі дистанції здійснюється у спеціально обладнаних реанімобілях і в супроводі досвідченої лікарської бригади.

Бажаєте замовити транспортування? Дзвоніть нам:

Наша компанія пропонує транспортування з медичним супроводом різними видами транспорту:

 • Наземним легковим (машини швидкої допомоги та реанімобілі).
 • Залізничним транспортом.
 • Авіаперельоти регулярними і нерегулярними рейсами.

Комфортне перевезення лежачих хворих на далекі відстані здійснюється в реанімаційному автомобілі, обладнаному спеціальною медичною апаратурою. Реанімобілі укомплектовані:

 • кардіомонітором,
 • дефібрилятором,
 • апаратом ШВЛ,
 • електрокардіографом,
 • інфузоматом,
 • глюкометром,
 • сучасними засобами для іммобілізації тощо.

Планове транспортування лежачих хворих найчастіше не входить в обов’язки державних служб швидкої допомоги, тому люди звертаються до приватних медичних компаній, які забезпечені необхідними засобами для перевезення пацієнтів і достатньою кількістю медперсоналу.

Чому обирають нас
 • Працюємо по всій Україні
 • Спеціалізованний транспорт
 • Сучасне обладнання
 • Кваліфікованний персонал

Перевезення хворих Київ

Компанія МедТранс надає свої послуги в багатьох містах України. Перевезення хворих у Києві є однією з найпоширеніших послуг, оскільки державні медичні служби ледве задовольняють потреби мешканців столиці.

Медичне транспортування хворих (Київ та область) здійснюється в машинах швидкої допомоги або в реанімобілях. Це залежить від тяжкості стану пацієнта.

Якісне перевезення лежачих хворих по Києву передбачає відповідний медичний супровід. Наші бригади складаються з досвідчених фахівців, які завжди готові надати допомогу навіть в екстрених ситуаціях.

Від того, наскільки дбайливим буде перевезення хворих по Києву, залежить поліпшення або погіршення їх стану. Для ослабленого хворобою організму будь-яке переміщення є величезним стресом, тому дуже важливо створити такі умови, щоб не нашкодити людині. Наша компанія транспортує пацієнтів не тільки по Україні, але також в країни ближнього зарубіжжя.

Як ми працюємо?
 • Працюємо цілодобово 24 години/7 днів
 • Працюємо на всій території України
 • Перевозимо хворих з дому до лікарні і назад
 • Доставляємо та супроводжуємо хворих у поїздах та літаках

Замовити перевезення

Перевезення хворих Львів

Наші фахівці працюють по всій Україні. Західні регіони країни – не виключення. Послуга «транспортування хворих Львів» – культурній столиці нашої батьківщини – також входить до переліку послуг компанії Медтранс. Крім переміщення по місту, тут поширені перевезення за кордон.

Безпечне перевезення хворих у Львів та зі Львова без шкоди для їх здоров’я можливе лише в тому випадку, якщо використовувати для цього спеціальний медичний транспорт. Його обладнання дозволяє не тільки постійно контролювати роботу життєво важливих систем організму, але і при необхідності надати реанімаційну допомогу. Якісне швидке перевезення хворих – запорука успішного результату лікування і швидкого одужання.

Перевезення хворих Дніпро

Якщо Вам необхідне транспортування хворих у Дніпро чи по місту, Ви також можете скористатися послугами нашої медичної компанії.

Все, що потрібно зробити, зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, і повідомити диспетчеру причину дзвінка.
Ми гарантуємо якісну організацію перевезення хворих в Дніпрі. Усі лікарські препарати, які використовуються бригадами, сертифіковані, інструментарій — стерильний, одноразового використання.

Перевезення хворих Одеса

Ще одне місто, в якому користується чималим попитом перевезення хворих – Одеса. Багато приватних компаній вирішують цю проблему, пропонуючи послуги перевезення без надання медичної допомоги клієнту. Своєрідне таксі, укомплектоване носилками і каталками. Це досить практично і дешево, проте є одне «але». Багатьом пацієнтам необхідний супровід досвідченого медичного персоналу. Без відповідного лікарського супроводу не обійдеться перевезення лежачих хворих, а також пацієнтів у важкому і вкрай важкому станах.

Безперечно, варто довірити організацію подібного заходу професіоналам. Компанія Медтранс надає послугу «транспортування хворих – Одеса». У неї входить як переміщення клієнта по місту, так і в інші міста України та за кордон.

Перевезення хворих Харків

Наша команда допоможе швидко організувати транспортування хворих у Харків, а також з Харкова в інші міста України. Замовити послугу можна, зателефонувавши в компанію Медтранс. Головне, щоб пацієнт спокійно ставився до поїздки і розумів всю важливість процесу. Тому необхідно, щоб родичі перебували біля нього і психологічно підтримували його.

Якщо людина перебуває в критичному стані і потребує перевезення хворих у Харкові, необхідно надати супроводжуючій лікарській бригаді повну інформацію про характер і тривалість хвороби.

Перед транспортуванням медики оцінюють роботу життєво важливих систем організму, а при їх дестабілізації – проводять відповідні процедури.

Перевезення хворих Полтава

Для перевезень лежачих і тяжкохворих на далекі відстані використовують спеціальний транспорт — реанімаційний автомобіль. Така машина оснащена моніторинговим та реанімаційним обладнанням, яке дозволяє контролювати стан людини під час, наприклад, перевезення хворих з Полтави в інші міста України або за кордон. Крім специфічної апаратури в салоні машини знаходяться носилки різних видів, засоби для іммобілізації і набір лікарських препаратів, які можуть знадобитися пацієнту.

Перевезення хворих Житомир

Тільки при професійному супроводі слід проводити транспортування в інше місто, адже по дорозі самопочуття хворого може погіршитися, а фахівці зможуть надати правильну медичну допомогу. Та не завжди виникає необхідність використання реанімобіля. Для перевезення хворих в Житомирі, як і в інших містах, санітарна машина укомплектовується залежно від діагнозу пацієнта, відповідно формується і медперсонал. До складу медичної бригади можуть входити наступні лікарі:

 • кардіолог,
 • гастроентеролог,
 • хірург,
 • педіатр,
 • нейрохірург.

Перевезення хворих Луцьк

Наші бригади з багаторічним досвідом медичних транспортувань на далекі відстані готові до будь-яких екстрених ситуацій в дорозі. Безпечне перевезення хворих з Луцька в країни ближнього зарубіжжя не буде для них надскладним завданням.

Якісне перевезення хворих в Луцьку, як і в інших містах, здійснюється надійними автомобілями підвищеної прохідності з залученням висококваліфікованих фахівців.

Перевезення хворих Буковель

Людям, які надають перевагу активним видам відпочинку, може стати в нагоді послуга «перевезення хворих — Буковель». Адже, незважаючи на те, що активний відпочинок на природі приносить чималу користь організму, він, на жаль, пов’язаний з різноманітними травмами.

Якщо раптом на відпочинку з Вами або Вашими близькими трапилася біда, без зволікання звертайтесь до нас. Наші спеціалісти зроблять все можливе і неможливе, щоб транспортування пацієнтів із Буковеля до найближчого медичного закладу було швидким і комфортним.

Перевезення хворих Вінниця

Послуга «перевезення хворих — Вінниця» включає планові переміщення пацієнта по місту, а також поїздки в інші населені пункти України і за її межі під наглядом медиків. Наші фахівці прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації, незалежно від погодних умов, часу доби та інших супутніх чинників. Рівень кваліфікації персоналу і злагоджена робота на усіх етапах транспортування дозволяють клієнтам розраховувати на отримання високоякісних послуг.

Перевезення хворих Чернігів

Компанія Медтранс пропонує послугу «перевезення хворих — Чернігів» і надає можливість замовити медичне перевезення пацієнтів по місту, по Україні та за кордон. Чернігів знаходиться в найпівнічнішому обласному центрі України. Найближчі «закордонні сусіди» — Росія і Білорусь. Перевезення хворих з Чернігова в ці країни відбувається наземними видами транспорту. Наші водії та кваліфіковані лікарі володіють усіма необхідними ресурсами для реалізації безпечного та комфортного перевезення.