Перевезення хворих Чернігів


Медичне перевезення хворих приватними компаніями останнім часом стає все більш популярною послугою серед населення України. На це існує ряд причин, серед яких:

  • Оперативне реагування та якісне обслуговування.
  • Доброзичливе ставлення медперсоналу.
  • Комфортні умови.
  • Можливість транспортування в будь-який населений пункт України та за її межі.
  • Високотехнологічне обладнання та багато іншого.

У багатьох містах України компанія «МедТранс» надає можливість скористатися своїми послугами, одна з яких – перевезення хворих у Чернігів /з Чернігова.

Транспортування лежачих хворих

Чому ж настільки важливе правильне перевезення хворих. Зазвичай при незначному нездужанні людина спроможна безпечно дістатися до медичного закладу сама. Ситуація набагато ускладнюється, якщо стан хворого сильно погіршується, а до клініки їхати довго, особливо громадським транспортом. Тоді доцільніше, хоч і дорожче, замовляти таксі. Але бувають певні ситуації, коли і таксі буде не найкращим варіантом. Наприклад, якщо необхідне перевезення лежачих хворих у Чернігів і з Чернігова, а також по місту. В даному випадку життєво важливим буде супровід компетентних лікарів.

Лежачого хворого недостатньо просто довезти до клініки або привезти з клініки додому. Його потрібно перенести з ліжка в машину і з машини до ліжка. Лежачий пацієнт не може самостійно встати або навіть присісти, не здатний ніяк фізично допомогти медичному персоналу, а за певних обставин не може навіть дихати самостійно – тільки за допомогою спеціального апарату. Стан лежачого хворого вимагає постійного моніторингу протягом усього шляху. Тому подібне транспортування хворих (Чернігів) повинне проводитися виключно професіоналами.

Перевезення хворих по Чернигову и Черниговской области

Мешканцям міста і області медична компанія «МедТранс» пропонує послугу «Транспортування пацієнтів – Чернігів». Ми гарантуємо якісний сервіс за прийнятними цінами. В нашому розпорядженні:

  • Досвід і навички висококваліфікованих фахівців.
  • Сучасна техніка і комфортні автомобілі.
  • Сертифіковані медикаменти тощо.

Наші досвідчені медичні бригади здатні успішно перевезти хворого з Чернігова, незалежно від його діагнозу і тяжкості стану. Ми беремося за транспортування хворих: з інфарктом, інсультом, з травмою хребта, множинними переломами, онкологічних хворих. При цьому, для поїздки на великі відстані пацієнтові неодмінно потрібно отримати дозвіл лікаря. Просторий салон реанімобіля дозволяє медикам проводити реанімаційні заходи одразу ж в автомобілі, а сучасне діагностичне обладнання допомагає безперервно стежити за станом хворого протягом усього шляху.

Щоб скористатися послугою «Перевезення хворих – Чернігівська область», потрібно зателефонувати нашим диспетчерам на один з номерів телефонів, які вказані на сайті. Ви можете зробити це в будь-який час доби, оскільки наша медична служба працює цілодобово.

Ми здійснюємо будь-які види медичних перевезень не тільки по всій Україні, але і за кордон.