Перевезення хворих Дніпро


Компанія «Медтранс» має можливість перевезення хворого з Дніпра в Москву, пацієнтів з важким і дуже важким загальним станом на літаку. Для того, щоб перевезти лежачого хворого в комі, є вся необхідна апаратура (функціональні ноші, апарат ШВЛ з киснем і т. д.), а кваліфікація медичного персоналу відповідає всім необхідним вимогам.

Шлях до одужання людини буває аж ніяк не з легких і включає в себе багато серйозних етапів. Зробити помилку на одному з них означає уповільнити позитивну динаміку лікування. Саме з цієї причини все більше свідомих людей звертаються до такої послуги як транспортування пацієнтів. Дніпро, Кам’янське, Новомосковськ, Підгородне — компанія «МедТранс» надає послуги швидкого і надійного трансферу по всій Дніпропетровській області, незалежно від відстані.

Транспортування хворого із/в Дніпра

Трапляються ситуації, коли пацієнт, який здатний самостійно пересуватися, необхідно терміново доставити в стаціонар або на контрольне обстеження. Державні медичні служби не володіють такою швидкодією і надійністю: це безпосередньо пов’язано з бідною ресурсною базою і неможливістю обробляти велику кількість заявок.

А в разі, коли потерпілий у важкому стані, діяти потрібно негайно і доставити його в медзаклад, попутно контролюючи всі життєво важливі показники, для отримання кваліфікованої допомоги. Більш того, під час поїздки існує загроза різкого погіршення стану і може виникнути потреба прийняття екстрених заходів. Ясно, що самостійне транспортування за допомогою звичайного автомобіля або таксі в рази збільшує ризик виникнення непередбачених неприємностей.

Перевірена надійність від компанії Медтранс

З огляду на відсоток ризику і відповідальність за життя і здоров’я людини, свідомі клієнти роблять вибір на користь професійних перевізників, здатних швидко і безпечно транспортувати пацієнта із Дніпра в будь-яку точку області, і навпаки. Компанія «МедТранс» протягом багатьох років займає лідируючі позиції в сфері спеціалізованих перевезень важких хворих по Україні та за кордон:

  • транспортування хворих в Дніпро з передмістя і будь-якої точки Дніпропетровської області на лікування, обстеження;
  • перевезення пацієнтів на реабілітаційний період в санаторій, лікарню або додому;
  • трансфер пацієнтів з особистих потреб.

Кваліфікований персонал допомагає перевезти пацієнтів в Дніпро і контролювати їх стан завдяки:

  • солідному автопарку, в якому є всі необхідні види машин з м’якою підвіскою, включаючи реанімобіль;
  • оснащення за останнім словом медичної техніки, наявність спеціальних меблів (нош, каталки, коляски, крісла, щити) дозволяє забезпечити комфортну і безпечну поїздку навіть для пацієнтів з політравмами та серйозними ушкодженнями хребта;
  • правильно укомплектована бригада медиків в екстреній ситуації зможе стабілізувати стан хворого, вживши всіх необхідних заходів.

Також у вартість послуг, крім безпечного трансферу входить навантаження хворого, підйом на поверх або облаштування в пункті прибуття. Дбайливе ставлення кожного члена бригади дозволить і пацієнту, і супроводжуючому комфортно себе почувати. Крім цього наша компанія надає послуги медичного супроводу залізничним транспортом і аероамбулансом.

Ви можете бути впевнені у збереженні здоров’я і задовільному стані вашої близької людини, довіряючи компанії «МедТранс» такий важливий захід як перевезення хворого. Дніпро, Синельникове, Павлоград, Кам’янське — наша диспетчерська служба оперативно опрацює заявку, і екіпаж прибуде до вас в найкоротші терміни. Якісне обслуговування і високий рівень сервісу — саме з цих причин наша компанія є одним із лідерів медичних перевезень.

Замовити транспортування пацієнта із Дніпра можна за телефонами цілодобової диспетчерської служби.