Перевезення хворих Луцьк


Бригада державної швидкої допомоги оперативно приїжджає на виклик і, за необхідності, відвозить постраждалого у своїй машині в медичну установу. Машина швидкої допомоги призначена для того, щоб швидко доставити бригаду до пацієнта і безперешкодно відвезти його в лікарню для госпіталізації. На цьому її основна роль закінчується. Але як же діяти в тих випадках, коли хворому, особливо лежачому, необхідно дістатися до лікарні на додаткове обстеження, поїхати на лікування в інше місто або навіть країну. Саме для таких ситуацій передбачена послуга «Перевезення хворих – Луцьк». Ми працюємо в режимі 24/7 і гарантуємо швидке реагування на виклик, якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Медичне транспортування хворих Луцьк

Наша компанія займається різними видами медичних транспортувань, серед них: перевезення лежачих хворих в Луцьк і з Луцька, перевезення по місту – з лікарні додому і з дому в медичну установу, перевезення хворих за кордон. Ми перевозимо пацієнтів з будь-яким діагнозом – з черепно-мозковою травмою, з травмами хребта, опіками різного ступеня, хворих після інсульту, онкологічних хворих тощо.

Послуга «Транспортування хворих – Луцьк» від компанії «МедТранс» передбачає не просто доставку хворого з пункту А в пункт Б, але і його підготовку до транспортування, медичний супровід в дорозі, а також повний документальний супровід. Медична бригада, яка супроводжує пацієнта, стежить за його станом в дорозі і, в разі погіршення, може швидко вжити необхідних заходів для його стабілізації.

Медичне транспортування пацієнтів здійснюється в спеціально обладнаних автомобілях. Вибір класу автомобіля (машина швидкої допомоги, реанімобіль) залежить від стану хворого. Автомобіль комплектується перед транспортуванням, виходячи з діагнозу пацієнта. Зазвичай машина оснащена:

  • Електрокардіографом.
  • Дефібрилятором.
  • Апаратом ШВЛ.
  • Інфузоматом для анестезії.
  • Універсальним іммобілізаційним комплектом.
  • Медичними носилками тощо.

Реанімобіль відрізняється відмінними технічними характеристиками і обладнаний таким чином, щоб медики могли надати медичну допомогу незалежно від складності ситуації.

Перевезти хворого з Луцька (Волинська область) по Україні

Реанімобілі найчастіше використовуються з метою перевезення хворого на далекі відстані. Сучасне обладнання та багаторічна практика дозволяють співробітникам медичної компанії «МедТранс» швидко і комфортно перевезти хворого з Луцька в будь-який населений пункт України, а також в країни ближнього зарубіжжя.

Якщо Вам необхідне перевезення хворих (Волинська область), звертайтеся до справжніх професіоналів. Не варто ризикувати здоров’ям, а може і життям хворої людини, займаючись транспортуванням самостійно. Існує ряд захворювань, при яких пацієнту настійно рекомендований медичний супровід під час перевезення. Його відсутність може спричинити різноманітні ускладнення.

Фахівці нашої компанії володіють необхідними знаннями і мають у своєму розпорядженні всі ресурси для того, щоб безпечно перевезти хворого, не зашкодивши йому.