Перевезення хворих Одеса


Місто-герой Одеса – столиця гумору України, а також один з її найбільш відомих туристичних і торгових осередків. У ньому розташований найбільший морський торговий порт країни. Але не тільки історичні пам’ятки, унікальний одеський колорит і «Сьомий кілометр» приваблюють сюди відвідувачів. Тут знаходяться дорослі і дитячі реабілітаційні центри, кардіологічні клініки та інші медичні установи, в які звертаються люди не лише з усієї Одеської області, але навіть з віддалених куточків країни. І однією з головних труднощів для багатьох стає саме поїздка в Одесу. Тривалі відстані часом важко і утомливо долати навіть здоровій людині, що вже говорити про хворих. Це є проблемою, для вирішення якої компанія «МедТранс», що протягом багатьох років успішно займається медичним транспортуванням, пропонує гостям та жителям міста послугу «Перевезення хворих – Одеса».

Ми гарантуємо комфортне, безпечне, а головне – своєчасне прибуття хворого до пункту призначення.

Найчастіше в приватні компанії, які професійно займаються медичними перевезеннями, звертаються, коли необхідне:

  • Перевезення з медустанови додому і з дому в медустанову.
  • Перевезення лежачих хворих (Одеса і область).
  • Доставка пацієнта на вокзал і з вокзалу.
  • Відвідування родичів, які живуть в іншому місті.
  • Транспортування з однієї клініки в іншу тощо.

Транспортування хворих Одеса

У тому разі, якщо транспортування хворих є плановим, слід звернутися в нашу компанію заздалегідь. Це потрібно для того, щоб ми:

  • змогли підібрати відповідний автомобіль, оснащений всією необхідною апаратурою, яка може знадобитися в дорозі;
  • встигли затвердити склад бригади, яка буде супроводжувати пацієнта;
  • розрахували оптимальний маршрут, а також запасний об’їзний шлях, щоб вчасно доставити хворого до кінцевого пункту призначення.

Послуга «Транспортування пацієнтів – Одеса» – це якісне медичне обслуговування від співробітників компанії «МедТранс». Ми перевозимо: постраждалих після ДТП, пацієнтів в несвідомому стані, хворих з інсультом та інфарктом міокарда, з ЧМТ і травмами хребта. Нас не злякають навіть найскладніші завдання, але майте на увазі – деякі види перевезень здійснюються виключно з дозволу лікаря.

Безпечне перевезення хворих по Одесі і Одеській області

Згуртована команда і багаторічний досвід медичних транспортувань дозволять нам успішно перевезти хворого з Одеси до Києва, а також в будь-яке інше місто України і за кордон. За станом пацієнта під час транспортування ведеться постійне спостереження. Якщо в дорозі стан хворого погіршиться, супроводжуючий лікар зможе швидко стабілізувати його.

Швидке і безпечне перевезення хворих (Одеська область) здійснюється в надійних сучасних автомобілях швидкої допомоги або в реанімобілі. Все залежить від стану хворого. Але, в будь-якому випадку, перевозити хворих автомобілем швидкої допомоги набагато безпечніше і комфортніше, ніж в громадському транспорті, який не зовсім призначений для подібних цілей. Самостійне перевезення хворих може мати непередбачувані наслідки для здоров’я і життя пацієнта, тому краще довірити цю справу справжнім професіоналам.