Перевезення хворих Вінниця


Такий вид медичної допомоги, як перевезення хворих, існує вже досить давно. Його суть полягає в транспортуванні потерпілого після надання першої допомоги до медичного закладу для наступного етапу надання медичної допомоги. Але в наш час це поняття стає більш широким, набуваючи додаткові смисли. І медичним перевезенням вже можна сміливо назвати переміщення хворого у різних цілях в супроводі медичного персоналу та у відповідному виді транспорту. Це може бути і доставка пацієнта з аеропорту та в аеропорт, з вокзалу і на вокзал, в інше місто або країну, в лікарню на процедури або з лікарні, а може і на дачу або до моря. Якщо дозволяє його стан.

Компанія «МедТранс» надає послугу «Перевезення хворих – Вінниця» і гарантує:

 • Швидке реагування на виклик.
 • Доброзичливе ставлення до пацієнта.
 • Індивідуальний і професійний підхід до кожної нової задачі.
 • Оперативне і безпечне перевезення хворих.
 • Прийнятні ціни.

Медичне транспортування хворих Вінниця

Крім очевидного – виду транспорту, від звичайного таксі даний сервіс відрізняється тим, що за станом хворого буде постійно стежити досвідчений медперсонал. Це виключить будь-які ризики в дорозі і дозволить безпечно і з комфортом прибути в пункт призначення. Крім того, медичне транспортування рекомендоване для переміщення лежачих хворих і пацієнтів у важкому стані, яких в звичайному таксі перевозити не тільки незручно, але й небезпечно.

Безпечне перевезення лежачих хворих може здійснюватися виключно у відповідному, призначеному для цього транспортному засобі. Такому, як машина швидкої допомоги або реанімобіль.

На відміну від машини швидкої допомоги, реанімобіль додатково обладнаний апаратурою, необхідною для проведення реанімаційних заходів. Отож цей спеціалізований автомобіль можна назвати палатою інтенсивної терапії і реанімації на колесах. По суті, так воно і є. Природно, не всіх пацієнтів перевозять в реанімобілі. Доцільність вибору виду транспорту визначає лікар, виходячи зі стану і діагнозу хворого. Якісна послуга «Транспортування хворих – Вінниця» доступна в будь-який день тижня. Ми приймаємо виклики цілодобово і працюємо без вихідних.

Дія послуги «Медичне транспортування пацієнтів Вінниця» поширюється на пацієнтів з будь-яким діагнозом. У наших силах здійснити транспортування пацієнта:

 • з травмою хребта,
 • з черепно-мозковою травмою,
 • потерпілого в ДТП,
 • онкологічного хворого,
 • реанімаційного хворого,
 • пацієнта після перенесеного інфаркту або інсульту тощо.

Перевезення хворих по Вінниці та Вінницькій області

За довгі роки роботи фахівці компанії «МедТранс» встигли виконати безліч успішних транспортувань. Тому нам не складе великих труднощів оперативно перевезти хворого з Вінниці в будь-яку точку України, не зашкодивши його здоров’ю. Настійно не рекомендується своїми силами намагатися перевезти хворого в тяжкому стані навіть на, здавалося б, невеликі дистанції. Це може спровокувати суттєве погіршення його стану і привести до негативних наслідків.

Щоб замовити послугу «перевезення хворих – Вінницька область», зателефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті. Наші диспетчери прорахують маршрут і вартість перевезення, а медична бригада оперативно доставить хворого в потрібне місце. Ми гарантуємо високу якість послуг за прийнятною ціною.