Перевезення хворих Харків


Послуга «перевезення хворих Харків» — це допомога в переміщенні для тих, хто не в змозі зробити це самостійно в Харкові.

Прості переміщення по місту, візит в лікаря або похід в гості для лежачих хворих — складне, а іноді і непосильне завдання. Однак навіть для тих, хто може ходити, але ослаблений після тривалої хвороби, може знадобитися допомога, щоб куди-небудь добратися. Слабка після хвороби людина в процесі переміщення громадським транспортом може знову опинитися на лікарняному ліжку. Навіть поїздка на власному легковому авто може виявитися фатальною.

 • Звичайна тряска і тиснява в громадському транспорті для хворої або ослабленої людини — це хворобливі відчуття, ризик травм і падінь.
 • Розсіяна увага і ослаблені рефлекси внаслідок хвороби, можуть зіграти злий жарт. Людина може проїхати свою зупинку, не втриматися за поручень або не помітити машину при переході вулиці. Що стосується їзди за кермом власного авто — такий стан може стати причиною ДТП.
 • Людині може стати погано в процесі поїздки — від банального запаморочення до складних погіршених станів.

Для таких випадків і були придумані медичні перевезення. Знайти спеціальний медичний транспорт дуже легко — просто наберіть «перевезення лежачих хворих Харків» — і ви побачите всі варіанти мед транспортування в м. Харкові.

Мед перевезення мають на увазі наявність особливих умов, придатних для хворої або ослабленої людини і супровід медичним працівником.

Транспортування хворих Харків передбачає різного роду перевезення. Серед найбільш затребуваних послуг:

 • Транспортування пацієнтів по Харкову. Відвідування концерту або виставки, похід в гості або заміська поїздка — практично неможливі для лежачих пацієнтів без допомоги спецтранспорту.
 • Транспортування хворих з лікарні в лікарню. Іноді потрібно перемістити пацієнта в іншу лікарню. Ця послуга має на увазі перевезення хворих по Харкову, або в інші міста. Самостійна поїздка такої тривалості для багатьох пацієнтів скрутна або взагалі неможлива, однак за допомогою спец транспорту це стає реально.
 • Зустріч пацієнтів на вокзалі або в аеропорту з подальшим перевезенням по Харкову до пункту призначення.
 • Перевезення лежачого пацієнта в лікарню для планового огляду або лікувальних процедур. Для людей з обмеженими руховими можливостями простий візит до лікаря — нездійсненне завдання. Однак за допомогою спец транспорту навіть найскладніший пацієнт може комфортно і безпечно здійснювати подібні поїздки.
 • Транспортування пацієнтів в інше місто. Іноді буває потрібно перевезти хворого з Харкова в інше місто. Це може бути оздоровча поїздка на дачу, курорт або відвідування родичів в іншому місті.
 • Медична евакуація з місця події. У разі нещасного випадку або при ускладненні хвороби може знадобитися швидка медична евакуація, яку неможливо виконати за допомогою звичайного транспорту.

Спеціальний медичний транспорт для перевезення лежачих хворих відрізняється від звичайного, цивільного транспорту такими параметрами:

 • Наявність медикаментів і обладнання
 • Супроводжуючий медичний персонал
 • Спеціально обладнане місце для перевезення пацієнта — кушетка, крісло-трансформер і т.д.
 • Відсутність тряски і м’який хід автомобіля

Перевезення лежачих хворих Харків

Перевезення пацієнтів Харкова може здійснюватися спеціально обладнаними машинами Медтранс. Медперевозки — це оптимальне рішення для переміщення людей з інвалідністю, лежачих і ослаблених пацієнтів. Ми можемо надати умови для перевезення по Харкову лежачих хворих різного ступеня тяжкості, в тому числі і тяжкохворих. Можливі перевезення різного ступеня складності, тривалості і т.д.

Наші машини оснащені всім необхідним, персонал кваліфікований, а послуги доступні за ціною. Ціна на наші послуги може коливатися від таких факторів:

 • Протяжність маршруту
 • Додаткова транспортування пацієнта — на носилках або кріслі до нашої машини або від машини до пункту призначення, перенесення по сходах і т.д.)
 • Додатковий супровід доглядальницею або вузьким фахівцем (за попередньою домовленістю)

Перевезення тяжкохворих пацієнтів по Харкову нашою службою, це безпека, увага персоналу і комфорт для наших клієнтів.