Перевезення хворих Житомир


Тихе і затишне місто Житомир хоч і не славиться розвиненою туристичною інфраструктурою, але все ж таки приваблює гостей своїми мальовничими місцями – незліченними скверами і парками. Це одне з найзеленіших міст України. Місцеве населення підкорює своєю привітністю і гостинністю.

У свою чергу медична компанія «МедТранс», піклуючись про жителів та гостей міста, пропонує якісні послуги, зокрема — «Перевезення хворих – Житомир».

Транспортування лежачих пацієнтів

Особлива увага приділяється такій категорії пацієнтів, як лежачі хворі. Крім того, що і в повсякденному житті їм необхідний уважний догляд, під час перевезення також з’являються певні труднощі, впоратися з якими спроможні інколи тільки справжні професіонали. Досвідчені лікарі компанії «МедТранс» звикли справлятися з будь-якими труднощами і готові до виникнення непередбачених ситуацій під час як коротких, так і тривалих транспортувань. Послуга «Перевезення лежачих хворих – Житомир» – це гарантовано комфортне та безпечне переміщення пацієнта до пункту призначення.

Залежно від стану здоров’я транспортування хворих в Житомир, по місту і області може проводитися на:

 • Автомобілях класу А, призначених для перевезення хворих, життю яких нічого не загрожує, в супроводі медперсоналу.
 • Автомобілях класу В, призначених і укомплектованих для виїздів на екстрені виклики.
 • Реанімобілях (автомобілях класу С), оснащення яких дозволяє проводити моніторинг стану пацієнтів і реанімаційні заходи під час транспортування./li>

Перевещення хворих по Житомеру і Житомерській області

Якщо Вам необхідне транспортування пацієнтів, телефонуйте нашим диспетчерам за номерами телефонів, які вказані на сайті. Ми працюємо цілодобово, сім днів на тиждень. Поясніть диспетчеру причину звернення, і Вам допоможуть організувати транспортування відповідного виду. Від виду транспортування залежить склад бригади і комплектація автомобіля.

Великий досвід перевезень і кваліфікований медичний персонал дозволяють нам безпечно і з комфортом перевезти хворого з Житомира в будь-який куточок нашої країни, а також за кордон. Перед організацією тривалого перевезення хворому обов’язково потрібно проконсультуватися у лікаря. Під час транспортування на значні відстані може статися що завгодно. Наприклад, може стрімко погіршитися стан пацієнта. І тоді його життя буде залежати від швидкого і правильного надання допомоги. У розпорядженні наших медиків – сучасна апаратура і всі необхідні медикаменти, якими оснащений реанімобіль. Лікарі зроблять усе можливе для стабілізації стану хворого і його успішного прибуття в кінцеву точку маршруту.

Наші переваги:

 • Багаторічний досвід роботи в сфері медичних транспортувань.
 • Швидке і безпечне перевезення хворих (Житомирська область).
 • Справні і надійні автомобілі.
 • Кваліфікований медичний персонал і досвідчені водії.
 • Високотехнологічне оснащення реанімобілів.
 • Наявність сертифікованих медикаментів.
 • Оперативне реагування на виклик.
 • Піклування про клієнтів.