Перевезти лежачого хворого (Київ)


Питання транспортування лежачих хворих саме на часі, адже муніципальні служби швидкої допомоги не надають подібних послуг. Їх робота спрямована на надання екстреної медичної допомоги. А під час планового і непланового перевезення пацієнтів їм потрібно чимало уваги, професійного спостереження, особливих умов транспортування. Тому самостійні спроби зробити це не приречені на успіх.

Поява на українському медичному ринку приватних компаній полегшило клопоти багатьом. Медична компанія «МедТранс» — одна з тих, хто знає, як правильно і безпечно перевезти лежачого хворого. Київ — величезне місто. Тому іноді пацієнтам в особливо важких станах потрібно транспортування і в межах столиці. Навіть коли мова йде про перевезення в країни близького і далекого зарубіжжя, «МедТранс» готовий прийти на допомогу.

Тонкощі перевезення лежачих хворих

Специфіка транспортування залежить, в першу чергу, від особливостей захворювання, яке спровокувало нерухомий стан пацієнта. Наприклад, для того, щоб перевезти лежачого хворого з переломом шийки стегна, лікарській бригаді, крім звичного набору медикаментів і інструментів, знадобиться повний комплект засобів для іммобілізації. «МедТранс» використовує для цього найсучасніші вакуумні засоби, які застосовуються при переломах:

  • ноші;
  • матраци;
  • шини та ін.

Не менше уваги потрібно приділяти і інфарктним пацієнтам. Навіть якщо транспортування здійснюється на постгоспітальному етапі, коли основний курс терапії вже пройдено, в дорозі можуть статися різні ускладнення. Тому, перед тим, як перевезти лежачого хворого з інфарктом, медикам укомплектувати реанімобіль медикаментами кардіологічного напрямку, кардіомонітором, апаратом ЕКГ та іншими технічними засобами для надання негайної допомоги в разі рецидиву.

Особливої уважності та обережності вимагають інсультні пацієнти, адже зайві рухи на шляху до відділення інтенсивної терапії лікарні можуть істотно зашкодити хворому, аж до найтрагічніших наслідків. Якщо ж перевезти лежачого хворого з інсультом необхідно вже після того, як небезпека минула (з лікарні додому, до іншої медичної установи), медики «МедТранс» проводять постійний моніторинг його стану. Адже можливість рецидиву захворювання можливий не просто в перші тижні після інсульту, а й протягом першого року. Не кажучи вже про решту ускладнень, які можуть бути спровоковані як загальною слабкістю організму, так і неправильним доглядом за хворим.

Довіряйте тільки професіоналам!

Щоб не хвилюватися за стан свого родича, який зіткнувся з серйозним захворюванням і на деякий час втратив можливість самостійно рухатися, і забезпечити йому безпечне транспортування, скористайтеся послугами компанії «МедТранс». Використовуючи свою сучасну матеріально-технічну базу та професіоналізм своїх співробітників, ми допоможемо перевезти лежачого хворого, Київ це чи будь-який інший населений пункт України.