Приватна швидка допомога


Приватна швидка допомога виникла як альтернатива державним службам швидкої допомоги. І на це є ряд вагомих причин. По-перше, державна швидка допомога фізично не встигає приїхати вчасно до всіх пацієнтів. Це пов’язано не тільки з нестачею машин або персоналу, а й з кількістю «хибних викликів». Маються на увазі не завідомо хибні виклики, а ситуації, коли людина могла б обійтися без бригади швидкої допомоги, яка в цей час повинна була дійсно рятувати чиєсь життя.

По-друге, приватна швидка має у своєму розпорядженні більші ресурси в зв’язку з хорошим фінансуванням. У приватних компаній є можливість забезпечити свій персонал кращим обладнанням, сучасною апаратурою. Водії машин платної швидкої не зупиняться на півдорозі до клієнта через те, що закінчився бензин. І, звичайно ж, людський фактор. Медперсонал, який не переймається постійно тим, як прогодувати сім’ю і чим платити за квартиру, більш уважно ставиться до пацієнта і його скарг.

Платна швидка допомога

Платна швидка допомога має ту ж задачу, що і бригади державної швидкої – надання допомоги населенню вдома, якщо дозволяє стан пацієнта, і немає потреби у постійному спостереженні медичним персоналом протягом тривалого часу. Після полегшення важкості перебігу захворювання керівництвом бригади – в особі лікаря або фельдшера – приймається рішення про транспортування і госпіталізацію або подальше ведення пацієнта.

Потреба викликати швидку з мобільного може виникнути в екстреній ситуації, коли нещасний випадок стався у Вас на очах, або ж якщо у близької людини спостерігаються тривожні симптоми.

Компанія Медтранс пропонує різноманітні послуги медичної допомоги: у Вас є можливість не тільки здійснити виклик швидкої допомоги, але і провести лабораторні дослідження, не виходячи з дому, замовити послуги доглядальниці для пацієнтів з фізичними обмеженнями та багато іншого.

Медичне законодавство нашої держави не надає можливість лікарям медицини невідкладних станів залишати рекомендації з приводу лікування, і в більшості випадків пацієнтам доводиться після виклику швидкої допомоги викликати ще й дільничного терапевта (сімейного лікаря).

Лікарі приватної швидкої мають можливість не просто залишати рекомендації з лікування, але також виписувати рецепти на деякі медикаментозні засоби.

Звернувшись до нас, можна викликати швидку, а також лікаря вузької спеціалізації додому, що позбавить вас від необхідності проходити низку «діагностів» для отримання необхідного направлення.

Порядок виклику швидкої допомоги:

  • Набрати телефон швидкої.
  • Повідомити диспетчеру точну адресу, стать і вік потерпілого.
  • Описати причину виклику швидкої.

Викликати швидку з мобільног

Для надання якісної та своєчасної допомоги необхідно точно повідомити диспетчеру скарги хворого. Чіткі відповіді на питання дозволяють максимально правильно визначити екстреність виклику і направити на місце профільну бригаду. Отриману інформацію оперативно оброблять, протягом 10 хвилин швидка допомога приїде за вказаною адресою.

Але перед тим, як викликати швидку допомогу, усвідомте, що Вам потрібно насправді? Зняти біль, отримати консультацію або ж існує загроза для життя? Швидка допомога – екстрена служба, вона допомагає в складних ситуаціях, які загрожують життю людини. Телефон швидкої допомоги вказаний на нашому сайті. Для отримання лікарняного листа, рецепта або консультації не потрібен виклик швидкої, можна просто викликати лікаря додому.

З метою обстеження, лікування або в екстрених ситуаціях може знадобитися госпіталізація до лікарні. Своєчасна госпіталізація дозволяє запобігти небажаним наслідкам і ускладненням хвороби, уникнути інвалідності, а іноді – навіть врятувати життя. Компанія МедТранс перевозить пацієнтів з будь-якими ушкодженнями: переломом хребта, рук, ніг, порушенням мозкового кровообігу, опіками, черепно-мозковими травмами, в післяаварійному і післяопераційному станах. Команда наших фахівців має великий досвід в сфері медичного транспортування – наші лікарі знають усі особливості перевезення пацієнтів у важкому стані і з будь-яким діагнозом.