Транспортування пацієнтів по Україні


Людське життя непередбачуване. Навіть з цілком здоровою людиною в будь-яку мить може трапитися нещастя, зазвичай у найневдаліший момент – хвороба не обирає час і місце. І головне в цьому випадку – вчасно і якісно надати потерпілому допомогу. Транспортування хворих по Україні на власному автомобілі не завжди доцільне у надзвичайних ситуаціях, оскільки специфіка більшості діагнозів передбачає особливі умови для перевезення хворого.

Наприклад, ушкодження опорно-рухового апарату вимагає надійної іммобілізації, а черепно-мозкова травма – наявності поруч працівників реанімаційної бригади. Саме тому безпечне транспортування пацієнтів по Україні повинне здійснюватися професіоналами. Дотримання усіх правил і умов медичного транспортування – це запорука швидшого одужання хворого.

Завдяки відповідному забезпеченню (великий автопарк, сучасне обладнання, необхідні медикаменти, досвідчені фахівці) і злагодженості роботи нашого колективу, транспортування хворих (Україна і за кордон) відбувається максимально швидко і комфортно. Довіряючи нам збереження життя та здоров’я своєї близької людини, наші клієнти впевнені і спокійні, адже на нашому рахунку сотні успішних трансферів.

Перевезення хворих по Україні

Компанія МедТранс протягом багатьох років професійно організовує перевезення хворих по Україні:

  • У медичні заклади для оперативного втручання або продовження лікування.
  • У лікарні, санаторії, реабілітаційні центри.
  • Додому після закінчення лікування.

Необхідність перевезення пацієнтів по Україні обумовлена багатьма різними причинами. Основна з них – неспроможність місцевої медицини за будь-яких обставин допомогти хворому. І тоді доводиться долати більше сотні кілометрів для того, щоб отримати адекватне лікування. У маленьких містах і селах такі ситуації – не рідкість: районні невеличкі лікарні або медпункти не мають належного забезпечення і фахівців для екстреної допомоги. З рештою виникає загроза втратити дорогоцінний час або погіршити стан пацієнта. Тому кращий вихід з ситуації – перевезення хворих по Україні за допомогою професійного перевізника.

Високий рівень професіоналізму лікарських бригад дозволяє компанії МедТранс здійснювати транспортування лежачих хворих по Україні, клієнтів, які знаходяться на підтримці ШВЛ, пацієнтів у коматозному стані. Просторий салон автомобіля з легкістю вміщує каталку з хворим, усе необхідне обладнання, медичний персонал і навіть родичів, які супроводжують пацієнта.

Транспортування лежачих хворих по україні

Коли справа стосується здоров’я та життя людини, заради примарної економії, не варто експериментувати і реалізовувати перевезення своїми силами або в не призначеному для цього транспорті. Передбачати наслідки неправильного трансферу неможливо, і не варто сліпо сподіватися на вдачу. Єдине вірне рішення – професійне перевезення лежачих хворих по Україні у супроводі кваліфікованого медичного персоналу.

За нашими плечима – успішні багаторічні регіональні перевезення хворих з такими діагнозами як:

  • політравми, відкриті черепно-мозкові травми;
  • Інсульт, інфаркт міокарда з ускладненнями;
  • Переломи хребта, шийного відділу, шийки стегна;
  • Множинні опіки та інше.

Професійний підхід до роботи і злагодженість кожної бригади компанії «Медтранс» гарантують безпечне транспортування, сприяють позитивному результату подальшого лікування, швидкому одужанню і поверненню до звичного життя.