Транспортування реанімаційних хворих


Медичне планове і екстрене транспортування хворого реанімобілем необхідне при: перевезенні пацієнтів у важких станах, зі складним діагнозом, хворих з реанімаційної палати для подальшого лікування.

Іноді хворі потрапляють в реанімаційне відділення найближчої лікарні (сільської або районної) внаслідок якогось нещасного випадку, дорожньо-транспортної пригоди або раптового захворювання, а в подальшому потребують лікування за місцем проживання або в сучасній спеціалізованій клініці. Тоді виникає необхідність транспортування реанімаційних хворих з реанімаційної палати до місця подальшого лікування. При такому транспортуванні стан пацієнта не повинен погіршитися. Хворі в реанімаційній палаті часто знаходяться на апаратному диханні, їм потрібна безперервна подача кисню, постійний моніторинг життєво важливих функцій, медикаментозна підтримка.

Перевезення реанімаційних хворих здійснюється в реанімобілях, обладнаних усією необхідною апаратурою для підтримки життєво важливих функцій, моніторингу стану хворого і забезпечення безперервного лікування. Супроводжують хворих висококваліфіковані медичні працівники – досвідчені лікарі-реаніматологи та фельдшери.

Необхідність перевезти хворого на машині швидкої допомоги виникає в найпростіших випадках – при підвищенні артеріального тиску, неважких травмах і опіках, болю в животі і т.п. Але лінійні машини також оснащені необхідним обладнанням для надання реанімаційної допомоги в критичних ситуаціях.

Транспортування тяжкохворих

Усі реанімаційні автомобілі компанії «Медтранс» оснащені високотехнологічним обладнанням, необхідними медикаментами та засобами для перенесення. Вони також використовуються для екстреного переміщення постраждалих в медичну установу. Завдяки специфічній формі машини і сучасному мотору перевезення тяжкохворих стає більш маневреним. Це дозволяє дістатися до лікарні за короткий час.

Пацієнти у вкрай важкому стані найчастіше мають порушення дихальної або серцево-судинної системи, знаходяться в комі або несвідомому стані. Бригада медичних працівників формується індивідуально для кожного конкретного виклику, тому будьте впевнені, що наші фахівці допоможуть Вам навіть у найважчій ситуації. Замовити послугу транспортування тяжкохворих в компанії Медтранс можна цілодобово. Ми приймаємо дзвінки 24/7 щодня, без вихідних.

Важкий пацієнт потребує особливого догляду і супроводі фахівців. Безпечно транспортувати хворого у важкому стані в інший медичний заклад або навіть на лікування за кордон можна, скориставшись послугами нашої компанії. Ми володіємо великою матеріально-технічною базою та виконуємо будь-які типи перевезень, як по Україні, так і за кордон.
Ознаками важкого стану можна назвати: збліднення шкірного покриву, відсутність пульсу на периферичних артеріях, знижені показники артеріального тиску, пригнічення або відсутність свідомості, наростаюче кисневе голодування тощо. Транспортування хворого у важкому стані реанімобілем передбачає можливість проведення реанімаційних заходів в дорозі. Реанімація включає в себе комплекс дій, спрямованих на відновлення та підтримання життєдіяльності організму, який складається з непрямого масажу серця, штучної вентиляції легенів, інтенсивної терапії та інших маніпуляцій.

Перевезення хворого у важкому стані

Оперативне перевезення хворого у важкому стані проводиться виключно в реанімаційних автомобілях. Здійснювати його на далекі відстані своїми силами або в невідповідному транспортному засобі – небезпечно для здоров’я і життя пацієнта.

За ступенем тяжкості стан пацієнта може бути: задовільний, середньої тяжкості, важкий, вкрай важкий. Ступінь тяжкості не може бути точно визначений звичайною людиною. Для цього потрібно мати спеціальну освіту. Тому ні в якому разі не можна самостійно переміщати тяжкохворих. Правильне транспортування хворого у важкому стані по Україні здійснюється тільки на спеціальному транспортному засобі з відповідним обладнанням.

Крім транспортування хворого у важкому стані за кордон і по Україні, ми надаємо ряд додаткових послуг:

  • виклик додому лікаря вузького профілю (кардіолог, невропатолог, хірург, отоларинголог та ін.);
  • швидка допомога для дітей;
  • виклик невідкладної бригади швидкої допомоги;
  • аналізи вдома;
  • перевезення лежачих хворих і пацієнтів у вкрай важкому стані;
  • супровід під час авіаперельотів і поїздок залізничним транспортом;