Перевезти хворого по Києву


Хвороба стає більш неприємною, коли приносить безліч незручностей самому хворому і оточуючим його людям. Компанія «МедТранс» допомагає вирішити всі транспортні проблеми, коли потрібно перевезти хворого по Києву. На відміну від елітних лікарень, які надавали раніше подібну послугу, вартість набагато доступніше, демократичніше. Подібну доставку хворого може собі дозволити практично кожен житель Києва. Також можна оформити виклик для іногородніх при необхідності доставки хворого на вокзал.

Які переваги використання транспортно-патронажної служби перед таксіПеревезти хворого по Києву

В рамках перевезень, що здійснюються компанією «МедТранс», надається додатковий набір послуг медичного плану, особливо необхідний важким хворим або тим, у кого можуть трапитися напади під час перевезення. Транспортувати хворого по Києву буде професійна бригада лікарів, підготовлених для цих цілей, на обладнаному автомобілі.

Хворим надається наступна допомога:

  • первинний огляд і стабілізація пацієнта перед поїздкою і в процесі доставки, якщо це буде потрібно;
  • надання допомоги, включаючи реанімацію;
  • обережне перенесення хворого;
  • постійне відстеження стану пацієнта.

Машини оснащені спеціалізованим обладнанням, за допомогою якого можна контролювати стан пасажира. Служба може перевезти хворого по Києву, який знаходиться в несвідомому і критичному стані. Для цих цілей виїжджає спеціалізована реанімаційна бригада, що має великий досвід саме подібної доставки пацієнтів між медичними установами.

Коли варто скористатися транспортно-патронажною службою

При цьому, незважаючи на широкі можливості нової служби, нею можна і потрібно користуватися в міру необхідності – не тільки в критичних ситуаціях. Коли це може знадобитися:

  • при перевезенні родича на іншу квартиру або на дачу;
  • там, де необхідно відвідати лікаря, а ви не можете супроводжувати вашу близьку людину, медична бригада зробить все необхідне;
  • якщо у пацієнта немає родичів або вони не володіють значною фізичною силою і часом для допомоги.

Полегшити собі поїздку можуть як родичі хворого, так і сам пацієнт, який хоче забезпечити собі комфортні умови доставки в місце призначення. Перевезення хворих по Києву від компанії «МедТранс» – це новий, цивілізований погляд на хворобу, коли пацієнту надається не тільки пряма медична допомога, а й супутні послуги.