Транспортування пацієнтів за кордон


У складних випадках, коли захворювання довго не піддається лікуванню і може мати непередбачувані наслідки, люди хочуть, щоб їх родича оглянув конкретний лікар, який має тривалу практику і широку популярність в даній галузі медицини. Зневірившись знайти порятунок в місцевих медичних установах, вони шукають шляхи відвезти пацієнта на огляд в іншу країну, до медиків ближнього і далекого зарубіжжя. Транспортування хворих за кордон – не така вже й проста задача, адже від його якісної і професійної реалізації може залежати результативність всього лікування.

Підготовчі заходи, які включає в себе транспортування пацієнтів за кордон:

  • моральна підготовка пацієнта;
  • стабілізація стану хворого.

Пацієнтам слід утримуватися від щільного прийому їжі перед поїздкою, щоб не спровокувати блювоту під час транспортування лежачих хворих за кордон. Краще обмежитися легким бульйоном або напоями. Іншими підготовчими процедурами повинен займатися фахівець – від загального огляду і необхідної діагностики до стабілізації життєво важливих процесів організму хворого.

Перевезення хворих за кордон

Супроводжуючі лікар і фельдшер уважно спостерігають за станом хворого в дорозі, використовуючи сучасну апаратуру, препарати та інструментарій. Перед виїздом реанімобіль, в якому здійснюється перевезення хворих за кордон, укомплектовується усім необхідним. Відповідно, з профільних спеціалістів формується супроводжуюча бригада.

Безпечне перевезення пацієнтів за кордон передбачає використання спеціально оснащених автомобілів – реанімобілів. Устаткування реанімобіля дозволяє перевозити хворого в максимально зручному і необхідному для нього положенні.

Ми здійснюємо перевезення лежачих хворих за кордон, незважаючи на складність діагнозу і тяжкості їх стану. Це можуть бути і пацієнти з переломами опорно-рухового апарату, і з захворюваннями дихальної системи, що супроводжуються дихальною недостатністю. Наші досвідчені фахівці можуть забезпечити санацію верхніх дихальних шляхів, провести іммобілізацію верхніх і нижніх кінцівок, спеціальну укладку пацієнта при спінальній травмі, переломах кісток таза, черепно-мозковій травмі на рівні європейських стандартів.

Перевезення хворих по СНД і країнах Європи

Компанія МедТранс надає послугу «Перевезення хворих в Європу» для тих клієнтів, яким життєво необхідна консультація західних фахівців або діагностика і лікування в європейській клініці.

Наші досвідчені диспетчери розрахують маршрути, час в дорозі, вартість послуг і в будь-якій зручній формі цілодобово нададуть всю необхідну Вам інформацію щодо транспортування хворих в Європу.

Крім західного напрямку досить затребуваним залишається перевезення хворих по СНД. Тому дана послуга також надається нашою компанією.

Час – один з ключових чинників в медицині. Від нього часто залежить ефективність лікувального процесу. Вчасно вжиті заходи можуть пом’якшити перебіг хвороби і сприятливо вплинути на результат лікування. Для автомобілів швидкої допомоги існують особливі правила дорожнього руху, тому транспортування хворих по СНД компанією «Медтранс» буде здійснюватися значно швидше.

Популярним напрямком в медичних перевезеннях є Росія. Якщо Вам необхідно перевезти хворого в Росію, Ви можете замовити транспортування, звернувшись до нашої медичної компанії. За обставин, коли особливості хвороби пацієнта не дозволяють перевозити його звичайним автомобілем або він потребує медичного супроводу, ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.
Для того, щоб перевезти хворого в Москву, використовуються спеціально обладнані машини – реанімобілі, які мають повне сучасне оснащення і не бояться тривалого часу в дорозі. А якщо мова йде про віддалені куточки Росії і хворий знаходиться у важкому стані, то «Медтранс» пропонує скористатися послугою санітарної авіації – транспортування хворого спеціальним медичним літаком.

Медична компанія «Медтранс» співпрацює з досвідченими фахівцями, які відповідально ставляться до питання перевезення пацієнтів і обов’язково проводять попередню діагностику та підготовку хворого до поїздки, а також завжди готові допомогти пацієнтові при виникненні непередбачених ускладнень в дорозі.

Ще однією з країн СНД, в які організовуються перевезення, є Білорусь. Вона межує з Україною, тому у багатьох є родичі і знайомі в цій країні. Найчастіше перевезти хворого в Білорусь потрібно до родичів або щоб показати його білоруським фахівцям.

Пацієнтів у важкому стані зазвичай не перевозять на великі відстані, тому що їх необхідно терміново доставити до медичного закладу для надання допомоги. Проте це можливо, але слід дотримуватися наступних правил:

  • стабільний стан пацієнта,
  • перевезення не повинне розтягуватися надовго,
  • автомобіль повинен забезпечувати комфортні умови.

Якісне медичне обслуговування і доступ до необхідних ресурсів – основні відмінності роботи приватних медичних служб від непрофесійних послуг. Щоб безпечно перевезти хворого в Мінськ у супроводі досвідчених лікарів, звертайтеся в компанію «Медтранс».

Зателефонуйте нам, і ми узгодимо всі деталі майбутнього транспортування пацієнта за кордон. Детально опишіть захворювання і надайте інформацію про стан хворого, тоді ми підберемо фахівців, які працюють безпосередньо в цій галузі медицини. Медичне перевезення під наглядом досвідченого лікаря – набагато безпечніше, ніж транспортування своїми силами.